Konkurs - do wygrania spersonalizowana dieta

Autor: | 28 lipca Zostaw komentarz
Kochani,
Z okazji pierwszych urodzin bloga, które miały miejsce na początku lipca ogłaszam konkurs, w którym do wygrania będzie 7-dniowa spersonalizowana dieta, którą ułożę specjalnie dla kogoś z Was :)

Zasady konkursu:
1. Przygotuj jedną z potraw, które znajdują się na moim blogu - nie ma ograniczeń, możesz wybrać dowolny przepis.
2. Zrób zdjęcie. Nie musisz mieć profesjonalnego aparatu, ważna jest koncepcja, apetyczne przedstawienie dania, tak aby zachęcało do spróbowania.
3. Na zdjęcia czekam pod adresem: kuchniaczarow@gmail.com, aby zgłoszenie nie zawieruszyło się wśród innych maili w tytule wpisz: KONKURS
Oprócz załączonego zdjęcia w treści maila wpisz na jaką dietę masz zapotrzebowanie np. redukcyjną, bezglutenową, przy zaparciach itp.. -nie będzie to miało znaczenia przy wyborze najładniejszego zdjęcia, chciałabym dodatkowo zorientować się z jakimi problemami się borykacie.
4. Na wykonanie zadania masz 2 tygodnie, listę zgłoszeń zamykam 11 sierpnia o północy.
5. Ogłoszenie wyników nastąpi w ciągu dwóch kolejnych dni tj. do 13 sierpnia. Ze zgłoszeń wybiorę zdjęcie, które podoba mi się najbardziej i skontaktuję się ze zwycięzcą.

Nagroda:
7-dniowy spersonalizowany jadłospis. Jeśli zwycięzca będzie chciał skorzystać z bezpośredniego spotkania ze mną, wywiadu dietetycznego, pomiaru masy ciała będzie również taka możliwość po wcześniejszym ustaleniu szczegółów.

Mam nadzieję, że nagroda jest dla Was atrakcyjna i z chęcią weźmiecie udział w konkursie, a ja będę miała dużo zdjęć do obejrzenia :)
Czekam na maile, powodzenia! 


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze:

Dziękuję za komentarz. Wkrótce zostanie on zaakceptowany i opublikowany pod tym postem.